YourOwnStory

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-12-05 15:30:33

Under
Developer
Dołączył: 2018-11-09
Liczba postów: 9
Windows 7Chrome 70.0.3538.110

Wzór podania

Imie:
Nick:
Wiek:
Opisz coś o sobie w minimum 6 zdaniach:
Dlaczego to własnie ciebie mamy wybrać na supportera minimum 6 zdań:
Ile grasz już na serwerze:
Czy miałeś jakieś kary od administracji (Ban, mute, aj,)
Ile czasu możesz poświęcić na grze:
Co byś zrobił/a dla serwera:
Co byś chciał/a zmienić na serwerze:
Ortografia od 0/10:
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwera:
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem administracyjnym:
Czy wiesz że RCON może odrzucić podanie bez powodu:


Developer:Under


Kochaj YourownStory ❤

Offline

#2 2019-01-04 21:52:19

Adamo432
Użytkownik
Dołączył: 2018-12-16
Liczba postów: 3
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Wzór podania

Imię: Adam
Nick: adamo432
Wiek: 13
Opisz coś o sobie w minimum 6 zdaniach: Cześć jestem Adam mam 13 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Ciechanowa . Jestem bardzo pozytywny, miły oraz odpowiedzialny za to co zostanie mi powierzone.
Jeśli chodzi o znajomość bbcode znam go bardzo dobrze co będzie można ujrzeć w tym podaniu, postaram się użyć tu kilku komend bbcode przez co będziecie mogli sprawdzić te umiejętności.
Doświadczenie z moderowaniem forum mam średnie ale obejrze kilka poradników i  całe zdobyte w ten sposób doświadczenie można będzie ujżeć podczas okresu próbnego.
Nie posiadam też 50 postów lecz postaram się to nadrobić. Posiadanie moderatora napewno zachęci mnie do udzielania się w tym dziale  .
Dlaczego to własnie ciebie mamy wybrać na supportera minimum 6 zdań:Jestem spoko ziomek. Jestem odpowiedzialny. Byłem już nie raz moderatorem na serwerach np. Pylife
Ile grasz już na serwerze: ok 1godz
Czy miałeś jakieś kary od administracji (Ban, mute, aj,): nie nawet jak odwalałem.
Ile czasu możesz poświęcić na grze: 2/3 godziny zależy od szkoły.
Co byś zrobił/a dla serwera:  wszystko aby się rozwinął.
Co byś chciał/a zmienić na serwerze: nic mi się podoba cały serwer.
Ortografia od 0/10:  8/10
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwera: TAK
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem administracyjnym: TAK na początku czytałem regulamin administracyjny.
Czy wiesz że RCON może odrzucić podanie bez powodu: bez powodu nie.

Offline

#3 2019-01-05 19:25:09

Filipok
Developer
Dołączył: 2018-12-23
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 57.0.3098.106

Odp: Wzór podania

Podanie odrzucone.
Pisze, że rekrutacja off


★Własciciel YourOwnStory★
★Your Own Story★
★Mapper★

Offline

#4 2019-01-06 16:58:11

Adamo432
Użytkownik
Dołączył: 2018-12-16
Liczba postów: 3
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Wzór podania

Imię: Adam
Nick: adamo432
Wiek: 13
Opisz coś o sobie w minimum 6 zdaniach: Cześć jestem Adam mam 13 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Ciechanowa . Jestem bardzo pozytywny, miły oraz odpowiedzialny za to co zostanie mi powierzone.
Jeśli chodzi o znajomość bbcode znam go bardzo dobrze co będzie można ujrzeć w tym podaniu, postaram się użyć tu kilku komend bbcode przez co będziecie mogli sprawdzić te umiejętności.
Doświadczenie z moderowaniem forum mam średnie ale obejrze kilka poradników i  całe zdobyte w ten sposób doświadczenie można będzie ujżeć podczas okresu próbnego.
Nie posiadam też 50 postów lecz postaram się to nadrobić. Posiadanie moderatora napewno zachęci mnie do udzielania się w tym dziale  .
Dlaczego to własnie ciebie mamy wybrać na supportera minimum 6 zdań:Jestem spoko ziomek. Jestem odpowiedzialny. Byłem już nie raz moderatorem na serwerach np. Pylife
Ile grasz już na serwerze: ok 1godz
Czy miałeś jakieś kary od administracji (Ban, mute, aj,): nie nawet jak odwalałem.
Ile czasu możesz poświęcić na grze: 2/3 godziny zależy od szkoły.
Co byś zrobił/a dla serwera:  wszystko aby się rozwinął.
Co byś chciał/a zmienić na serwerze: nic mi się podoba cały serwer.
Ortografia od 0/10:  8/10
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwera: TAK
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem administracyjnym: TAK na początku czytałem regulamin administracyjny.
Czy wiesz że RCON może odrzucić podanie bez powodu: bez powodu nie.

Offline

#5 2019-01-07 21:44:52

Adamyt
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 57.0.3098.106

Odp: Wzór podania

Imie: Adam

Nick: Adamyt

Wiek:15

Opisz coś o sobie w minimum 6 zdaniach: Jestem Adam mam 15 lat. Interesuje sie motoryzacja, elektryka i majsterkowaniem. Z majsterkowania moim pierwszym sukcesem bylo skonstruowanie 40W glosnika ale nie mobilnego. Lubie grac w gry mam ich ponad 100 na koncie steam (ale i tak wiekszosci nawet nie zainstalowalem  ) Mam dwie ulubione: Rocket League i Garry's Mod. Gram w mta od roku 2013 bardzo fascynowalo mnie ze istnieja takie serwery w ktorych twoje starania zmieniaja rozgrywke tak jak w prawdziwym zyciu.

Dlaczego to własnie ciebie mamy wybrać na supportera minimum 6 zdań:  Ponieważ jeśli się dostanę to będę pomagał adminą w prowadzeniu serwera. Będę organizował eventy i pomagał nowym graczom. Mam na imię Adam Bardzo chciałbym mieć supportera. Jak dostane sie będę ułatwiał adminą prace

Ile grasz już na serwerze: 3-4h

Czy miałeś jakieś kary od administracji (Ban, mute, aj,) Tak

Ile czasu możesz poświęcić na grze: 3-5h

Co byś zrobił/a dla serwera: wszystko co dam rade byle by powiększyć... Ponieważ jeśli się dostanę to będę pomagał adminą w prowadzeniu serwera. Będę organizował eventy i pomagał nowym graczom. Mam na imię Adam Bardzo chciałbym mieć supportera. Jak dostane sie będę ułatwiał adminą prace

Co byś chciał/a zmienić na serwerze: zwiększyć zrobki dodać więcej prac i powiększyć sloty

Ortografia od 0/10: 9

Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwera: Tak

Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem administracyjnym: owszem [dblpt])

Czy wiesz że RCON może odrzucić podanie bez powodu: tak

wiem ze się nie dostanę [dblpt]( XD

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
mta - mocspeedwaya - leisurerpg - polishbegginers - gotgic